Dedication towards your success!

Apie mus

Mūsų požiūris į darbą su jumis

Jau daugiau kaip 20 metų dirbame kartu su jumis, Baltijos šalių medicinos specialistais. Šis solidus sėkmingo bendradarbiavimo laikotarpis suteikia mums dar daugiau pasitikėjimo bei įkvėpimo tęsti ir nuolat tobulinti savo veiklą.

Į gydymo įstaigų ir gydytojų aptarnavimą bei jų pacientų sveikatinimą orientuota įmonės filosofija leido užsitarnauti stambiausių Baltijos šalių gydymo įstaigų specialistų bei užsienio partnerių pasitikėjimą. Tai mums padeda nuolat gerinti darbo kokybę keliant vis didesnių reikalavimų
ir sau, ir partneriams.

Mūsų partneriams

Mes mąstome plačiai, mes kuriame ilgalaikę vertę per kokybę, edukaciją, atsakomybę ir pasitikėjimą bei pažangų procesų valdymą.

Mūsų vizija

Tapti ilgalaikiu profesionaliu, į aukštą aptarnavimo kokybę orientuotu gydymo įstaigų bei gydytojų partneriu, kuris asocijuojasi ne tik su kokybiškų medicinos priemonių tiekimu, bet ir su patikima partneryste gilinantis į pažangias gydymo metodikas.

Mūsų misija

Efektyviai pristatyti bei perteikti patikimas ir šiuolaikiškas gydymo metodikas ir priemones, kurios įgalintų gydytojus optimaliomis pastangomis ir sąnaudomis pasiekti geriausių sveikatinimo rezultatų savo pacientams.

Mūsų įmonės politika

UAB „Formedics“ tiekia Lietuvos, Latvijos ir Estijos klientams medicinines priemones.

Siekdami būti perspektyvūs ir konkurencingi įsipareigojame:

  • Paslaugą teikti vadovaujantis verslo šaką reglamentuojančiais teisės aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti siekdama veiklos atitikties standartų ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015  reikalavimams;
  • Analizuoti rinkos poreikius ir klientų pageidavimus suteikiant klientui pasitenkinimą jo pageidavimų įgyvendinimu bei kokybišku ir profesionaliu įmonės darbuotojų darbu;
  • Kelti darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją, skatinti darbuotojų kūrybinę iniciatyvą. Nuolat tobulėti ir domėtis naujausiomis technologijomis ir sprendimais medicinos srityje ir perteikti savo žinias mūsų klientams, taip skatinant pažangių technologijų diegimą medicinos srityje ir gerinant žmonių sveikatą bei lengvinant jų gydymą;
  • Bendradarbiauti su kompanijomis, kurių požiūris į atsakomybę vykdant įsipareigojimus sutampa su mūsų požiūriu;
  • Mažinti vykdomos veiklos poveikį aplinkai, įgyvendinant pažangius aplinkos apsaugos veiksnius, taikant prevencines priemones;
  • Nuolat gerinti vadybos sistemos rezultatyvumą, atsižvelgiant į veiklos rezultatus, darbuotojų pasiūlymus, klientų ir partnerių atsiliepimus.

Atitikimą vadybos sistemų ISO 9001:2015, ISO 14001:2015  reikalavimams įmonė tikrina vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gautus rezultatus naudoja ir ateityje efektyviai naudos vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla bei tolimesniu vystymusi susijusius strateginius sprendimus.
Bendrovės vadovybė reguliariai peržiūri, analizuoja bei atnaujina tikslus ir vadybos sistemos politiką, kad ji nuolat išliktų aktuali ir tinkama.
Bendrovės darbuotojai yra susipažinę su vadybos sistemos politika. Ji prieinama visoms suinteresuotosios šalims.

Direktorius

Eimantas Baltušis

Produktai

Sužinoti daugiau

Apsiimame tiekti tik saugias, aukštos kokybės ir efektyvias medicinos priemones.

Tai pamatiniai principai, kuriais mes visuomet vadovaujamės pasirinkdami tiekti savo partnerių-gamintojų produktus. Ieškodami inovatyvių ir pažangių medicinos sprendimų gali suklysti ir gamintojai, tačiau, pagal mūsų įmonės vertybes, mums priimtina tik atsakinga, į paciento saugumą ir gydymo efektyvumą orientuota verslo filosofija.
Sužinoti daugiau

Sutartys su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos

2023 metų pradžioje UAB „Formedics“ pasirašė sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir pradėjo teikti papildomą paslaugą privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims – išduoda kompensuojamuosius elektroninius balso aparatus.
Svarbu žinoti:
Elektroniniai balso aparatai skiriami privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems asmenims po balso stygų operacijos arba kai nėra kitų būdų balsui atkurti sergant onkologine liga. Elektroninio balso aparato pagalba gali būti išgaunamas balsas, taip atkuriant galimybę kalbėti. Elektroniniai balso aparatai turi galimybę reguliuoti garso toną, garsumą ir balso tembrą.
Elektroniniai balso aparatai pagal gydytojų siuntimą kompensuojami kartą per penkis metus. Kompensuojamoji suma – 620,00 EUR.

Susipažinimui:

  1. Kalbos prietaiso katalogas. SERVOX digital XL (EN-LT)
  2. Kalbos aparato instrukcija. SERVOX digital XL (EN-LT)

Konsultacijai kreiptis:
UAB „Formedics“
Senosios Pilaitės kelias 1, LT-06229
Tel.: +370 5 262 30 70
E-mail: info@formedics.lt
Klientų aptarnavimo laikas darbo dienomis: 8:30–17:00