Negalime būti susitelkę tik į savo ar savo aplinkos sėkmę. Dėl įvairių priežasčių pasaulyje yra daug opių problemų, neretai sukeliančių neapykantos, nepasitenkinimo ir netgi smurto protrūkių. Dažnai viso to užuomazgos kyla iš vaikystės ir paauglystės aplinkos ir potyrių: jie suformuoja mūsų požiūrį į pasaulį, kuriuo ir vadovaujamės visą likusį gyvenimą.

Visa mūsų įmonės komanda jaučia atsakomybę ir būtinybę prisidėti prie Lietuvos vaikų globos bei jaunimo ugdymo įstaigų veiklos. Pagal savo išgales stengiamės paremti tokią veiklą ne tik finansiškai – manome, kad turime ir daugiau kuo pasidalyti su šiais vaikais ir jaunuoliais. Savo dalyvavimu norime suteikti jiems tikėjimo gėriu ir jų pačių galimybėmis užaugti stipriais ir dorais žmonėmis…

Socialiai atsakinga veikla

Padėka nuo Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo

Nuoširdžiai dėkojame Vytautui Pranuliui ir UAB Formedics už reikšmingą finansinę paramą prisidedant prie mūsų vykdomo profesinės savimonės ugdymo projekto „NUO PAŠALPOS PRIE PROFESIJOS“.

Šio projekto tikslas yra padėti vaikų globos namų auklėtiniams suvokti amato, darbo, profesijos svarbą gyvenime. Tik turėdamas amatą, įgytą profesiją ir užsitikrindamas pajamas kasdieninio darbo pastangomis žmogus tampa nepriklausomu ir gali savarankiškai gyventi bei priimti sprendimus.

Projektas vykdomas organizuojant tęstinius mokymus su profesionaliais karjeros specialistais, kurie lydi, moko ir konsultuoja globos namų auklėtinius asmeniniame karjeros planavimo kelyje. Jaunuoliams taip pat organizuojami vizitai į įmones, siekiant parodyti realią darbo aplinką ir skirtingus amatus bei profesijas.

Nuoširdus ačiū nuo Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo bei Antazavės vaikų namų auklėtinių.

| 2021 m. kovas

Rūpinamės, kad Lietuvoje užaugtų sportiškas jaunimas

Džiugu, jog Formedics galėjo prisidėti prie socialiai atsakingo renginio “Kalėdų žaidynės”.

Renginys jau tapo visų laukiama tradicija, kuri ne tik ugdo vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, skatina ruoštis ir gerinti rezultatus visus metus, bet  kartu ir ugdo komandinę dvasią, tarpusavio pasitikėjimą bei suteikia daugybę gerų emocijų prieš didžiąsias metų šventes.

| 2019 m. gruodis

Labdaros akcija skirta padėti vienišiems ir pamirštiems žmonėms

Formedics tęsia savo socialiai atsakingos įmonės veiklas. 2018 m. gruodžio mėn. 14 d. dalis Formedics komandos narių, kartu su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis dalyvavo akcijoje „Maltiečių sriuba”.

Formedics komanda pilstė sriubą praeiviams Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje bei praeivius skatino paaukoti pinigų už lėkštę sriubos. Akcijos tikslas – už surinktus pinigus padėti vienišiems ir seniems žmonėms išgyventi visus metus, juos pamaitinti, nupirkti būtiniausių priemonių.

| 2018 m. gruodis

Formedics įmonė tęsia savo socialiai atsakingą veiklą

2017 m. spalio mėn. 8 d. įvyko Formedics įmonės vadovo susitikimas su Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos Lyderių klubo nariais.

Tai iniciatyvių ir žingeidžių mokinių grupė ir puiki iniciatyva. Susitikimo metu investuotojas ir Formedics įmonės vadovas Vytautas Pranulis pasidalino su Lyderių klubo nariais savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais kaip savyje skatinti kūrybiškumą, verslumą ir gebėjimus pasiekti savo tikslų. Mūsų visų atsakingas indėlis į šiuolaikinio jaunimo ugdymą užtikrins tvaresnę Lietuvos ateitį.

| 2017 m. spalis

Projektas „Laimingi vaikai = vaikai tarp mūsų“

Palaikome brolių tapytojų Algirdo ir Remigijaus Gataveckų socialinę mintį – beglobiams vaikams nereikia pliušinės meilės, jiems reikia šeimos ir mylinčių žmonių.

Tad savo tiesioginiu darbu ir resursais prisidėjome ir padėjome įgyvendinti šią idėją skleidžiančio meno kūrinio atsiradimą ant vieno iš Vilniaus daugiabučių sienos. Įkvėpti kilnaus tikslo ir sėkmingo idėjos realizavimo tęsime tokių iniciatyvų įgyvendinimą ir skatinimą.

Tikimės tai įkvėps geriems darbams ir jus.
| 2016 m. rugpjūtis

Parama socialiai remtinų jaunuolių stipendijų fondui

Mums svarbu, kad jauni gabūs žmonės galėtų įgyti tinkamą išsilavinimą ir kurti savo ateitį, todėl skyrėme paramą jaunuolių iš nepasiturinčių šeimų studijoms ISM universitete. Viena iš socialinių stipendijų laimėtojų padėkojo šiais žodžiais: „Jūs suteikėte man galimybę tapti ISM bendruomenės dalimi. Dėl tokių žmonių kaip Jūs pildosi tokių žmonių kaip aš svajonės.“
Ši padėka mūsų įmonę dar labiau motyvavo augti ir vystytis, kad galėtume toliau padėti tiems, kuriems tai ypač reikalinga.
| 2015 m. gruodis